بیمه آتش سوزی

 

بیمه آتش‌سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیان‌های مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارائی‌های منقول و یا غیرمنقول بیمه گذار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می‌شود.
بنابراین در بیمه آتش‌سوزی ، خسارت‌های مالی مورد تأمین قرار می‌گیرند نه خسارت‌های جانی و بدنی.
پوشش خطرات اصلی بیمه اتش سوزی شامل : آتش سوزی ، صاعقه و انفجار و پوشش خطرات اضافی شامل : زلزله و آتش فشان ، طوفان ، تندباد ، گردباد ، سیل و طغیان آب رودخانه ها و دریاها ، ترکیدگی لوله های آب ، شکست شیشه ، ضایعات ناشی از آب باران ذوب برف و سنگینی برف ، رانش زمین ، سرقت (با شکست حرز) ، آشوب ، بلوا ، شورش ، اعتصاب ، سقوط هواپیما و هلی کوپتر و قطعات آنها ، عدم النفع یا وقفه در فعالیت ناشی از آتش سوزی ، انفجار و دفرمه شدن ظروف تحت فشار صنعتی ، مسئولیت مالی ناشی از آتش سوزی و انفجار در مقابل همسایگان و ساختمان های همجوار ، مسئولیت مالی ناشی از آتش سوزی و انفجار و ترکیدگی لوله آب در مقابل همسایگان و ساختمان های همجوار ، خسارت ناشی از نوسانات برق ، سقوط بهمن ، برخورد جسم خارجی ، خودسوزی ، ریزش و فروکش کردن چاه ، خسارت های ناشی از ریزش مواد مذاب ، خسارت  های ناشی از گاز آمونیاک و فریون در سردخانه ها و هزینه پاکسازی

انواع بیمه آتش سوزی : 1- صنعتی 2- غیر صنعتی 3- مسکونی
1-آتش سوزی صنعتی : شامل کلیه کارخانجات صنایع غذایی ، آشامیدنی ، دخانیات، نساجی ، پوشاک، چرم ، چوب ، کاغذ ، مقوا ، چاپ و صحافی ، شیمیایی ، محصولات کانی غیرفلزی ، فلزات اساسی و صنایع متفرقه ، ساختمان ، تاسیسات ، ماشین‌آلات ، مواد اولیه ، موجودی و محتویات هریک از مراکز یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی ، انفجار ، صاعقه و همچنین کلیه سایر خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه نمود.
2-آتش سوزی غیر صنعتی : شامل کلیه فروشگاه‌های تجاری ، تعمیرگاه‌ها ، بیمارستان‌ها ، اماکن عمومی ، ساختمان‌های اداری ، بنگاه‌های معاملاتی ، مراکز پخش دارو ، فروشگاه‌های مواد غذایی و پروتئینی ، آموزشگاه‌ها ، مراکز خدماتی و سایر موارد مشابه می‌باشند. ساختمان ، تأسیسات ، موجودی اثاث ثابت و دکوراسیون هر یک از مراکز یاد شده را می‌توان در مقابل خطرهای آتش‌سوزی ، انفجار ، صاعقه و سایر خطرهای اضافی به قیمت روز بیمه نمود.
3-آتش سوزی مسکونی : شامل ساختمان ، تأسیسات و اثاث منزل که در مقابل خطرات آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه به عنوان خطرات اصلی و طوفان ، سیل ،‌ زلزله و آتشفشان ، ترکیدگی لوله آب ، ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف ،‌ خطر سقوط هواپیما و هلی‌کوپتر و قطعات منفک از آنها ، سرقت اثاث و لوازم منزل و بسیاری از خطرهای دیگر تحت پوشش قرار می گیرد.


چاپ   ایمیل

درباره ما ( نمایندگی بیمه ایران حسینی کد:۵٣۶۴ )

کارشناس ، مشاوره و صدور انواع بیمه نامه
 

۶۶٧٩٨١٨۴ - ۶۶٧٨٢٣١۶ - ۰٩١٢٣۵٨٨١٧۵


نمایندگی بیمه ایران – کد ۵٣۶۴ (حسینی) يكى از نمایندگان درجه یک و فعال شرکت بیمه ایران است که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در رشته های بیمه مسئولیت، مهندسی، باربری، مسافرتی، حوادث، آتش سوزی، اتومبیل، عمر و سرمایه گذاری آغاز نموده است. و در حال حاضر کلیه خدمات بیمه ای و به همراه ارائه خدمات مشاوره بیمه ای را به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی نیازمند خدمات بیمه ای،ارائه می دهد.
این نمایندگی در تلاش است خدمات خود را با استفاده از فناوری های مدرن مورد استفاده در بیمه و نیز به شکل مورد نظر مشتریان ارائه کند. این نمایندگی از نیروهای متخصص و توانمندی استفاده می کند و مردم داری و مشتری مداری را به عنوان فلسفه های اصلی کار خود برگزیده است.