بیمه بدنه اتومبیل

بیمه اتومبیل

بیمه بدنه اتومبیل

بیمه بدنه اتومبیل یک نیاز ضروری برای هر خودرویی می باشد و پس از بیمه نامه شخص ثالث جزء بیمه های محبوب و پرطرفدار بوده است. با توجه به آیین نامه شماره 53  بیمه مرکزی ، بیمه بدنه به جبران خسارتهای ناشی از حوادثی میپردازد که برای خودرو مورد بیمه اتفاق می افتد. پوشش اصلی بیمه نامه شامل : تصادفات (برخورد خودرو با یک جسم ، چه ثابت و چه متحرک ، واژگونی و سقوط خودرو) ، آتش سوزی خودرو و سرقت کلی خودرو می باشد.
پوششهای تکمیلی دیگری نیز برای بیمه نامه بدنه وجود دارد که میتوان متناسب با نیاز ، آنها را انتخاب نمود که شامل پوششهای بلایای طبیعی ، شکست شیشه ، غرامت عدم استفاده از وسیله نقلیه در مدت تعمیرگاه ، رنگ و اسید و مواد شیمیایی ، کشیدن میخ و اشیاء مشابه بر روی بدنه خودرو ، سرقت درجای کلیه قطعات خودرو ، افزایش ارزش وسیله نقلیه تا 50 درصد و پوشش خارج کشور می باشد.

تخفیفات عدم خسارت بیمه بدنه :
1- هرگاه اتومبیل بیمه شده از شروع قرارداد تا پایان بیمه نامه هیچگونه اعلام خسارتی از محل بیمه نامه نکند ، زمان تمدید بیمه نامه تخفیف عدم خسارت اعمال خواهد شد. 

 • برای سال اول 25% حق بیمه 
 • برای سال دوم 35% حق بیمه 
 • برای سال سوم 45% حق بیمه 
 • برای سال چهارم و بعد 60% حق بیمه
  2-  تخفیف نقدی : چنانه بیمه نامه بدنه بصورت نقد پرداخت شود ، علاوه بر تخفیفات فوق 10% تخفیف نقدی لحاظ می گردد.
  3- تخفیف صفرکیلومتر (از تاریخ تحویل کارخانه بیشتر از 6 ماه نگذشته باشد)
  4- تخفیف اعضای هیات علمی
  5- تخفیف ایثارگران
  6-تخفیف خودرو با کیفیت
  7- تخفیف ویژه خودروهای سواری
  8- تخفیفهای مناسبتی :  با توجه به مناسب خاص اعمال میگردد.
  9-تخفیف گروهی :در صورتی که بیمه گذار بیش از یکصد دستگاه اتومبیل جهت پوشش بیمه بدنه معرفی نماید 20% تخفیف گروهی اعطاء می گردد.

چاپ   ایمیل

درباره ما ( نمایندگی بیمه ایران حسینی کد:۵٣۶۴ )

کارشناس ، مشاوره و صدور انواع بیمه نامه
 

۶۶٧٩٨١٨۴ - ۶۶٧٨٢٣١۶ - ۰٩١٢٣۵٨٨١٧۵


نمایندگی بیمه ایران – کد ۵٣۶۴ (حسینی) يكى از نمایندگان درجه یک و فعال شرکت بیمه ایران است که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در رشته های بیمه مسئولیت، مهندسی، باربری، مسافرتی، حوادث، آتش سوزی، اتومبیل، عمر و سرمایه گذاری آغاز نموده است. و در حال حاضر کلیه خدمات بیمه ای و به همراه ارائه خدمات مشاوره بیمه ای را به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی نیازمند خدمات بیمه ای،ارائه می دهد.
این نمایندگی در تلاش است خدمات خود را با استفاده از فناوری های مدرن مورد استفاده در بیمه و نیز به شکل مورد نظر مشتریان ارائه کند. این نمایندگی از نیروهای متخصص و توانمندی استفاده می کند و مردم داری و مشتری مداری را به عنوان فلسفه های اصلی کار خود برگزیده است.