بیمه مسافرت

اگر دنبال گرفتن ویزا هستید ، تهیه بیمه مسافرتی برای بیشتر سفارتخانه ها الزامی است. چنانچه اگر سفارتخانه ای شما را ملزم به تهیه بیمه نامه نکرد ، شما نسبت به تهیه این بیمه نامه با توجه به پوشش هایی که دارد اقدام نمایید. شروع بیمه همزمان با خروج شخص بیمه شده و با تاریخ مندرج در گذرنامه است و این بیمه نامه برای سفرهای کمتر از 92 روز صادر می شود.
بیمه مسافرتی دو نوع است :  
1- بیمه مسافرت به خارج از کشور : این بیمه ‌نامه اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و اعتبار آن در خارج از کشور می‌باشد. کلیه خدمات موضوع این بیمه‌نامه با توجه به قرارداد فی مابین ، مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین‌المللی شرکت کمک رسانی آکسا و یا مفری تضمین و ارائه می‌گردد. همچنین خسارت‌های وارده در محل و به ارز قابل پرداخت می‌باشد.
2- بیمه مسافران خارجی به داخل کشور (ایرها) : بر اساس این بیمه تمامی اتباع خارجی و ساکنین خارج ازکشور که قصد مسافرت به ایران را دارند با ابتیاع این بیمه ، تحت پوشش قرار گرفته ، از مزایای آن استفاده خواهند کرد.
پوشش های بیمه مسافرتی شامل : پرداخت هزینه جراحی و بستری بیمه شده ، بازگرداندن جسد متوفی ، بازگرداندن کودکان بی سرپرست ، تقبل هزینه معاضدت حقوقی ، دیدار اضطراری از مبدا ایران ، جستجو و نجات فرد بیمه شده ، تحویل و ارسال دارو میباشد.
پرداخت هزینه جراحی و بستری بیمه شده شامل : پرداخت هزينه فوريت های پزشكی از 30000 تا سقف 50000 یورو شامل ويزيت اوليه ، هزينه فوريت هاي دندانپزشكی ، خدمات تصويربرداری و آزمايشگاهی ، هزينه هاي دارويی ، جراحی هاي سرپايی ، فيزيو تراپی ، انتقال مصدومان و بيماران به مراكز پزشكي مربوطه ناشي از حادثه يا بيماری و ساير هزينه هاي درمانی كه بدون سابقه قبلی واقع شوند .
تبصره : سقف تعهد بیمه نامه برای هزینه فوریت های دندانپزشکی شامل كشيدن ، پر كردن موقت به منظور رفع درد و كاهش التهاب دندان 400 یورو با 25 یورو فرانشیز می باشد.


چاپ   ایمیل

درباره ما ( نمایندگی بیمه ایران حسینی کد:۵٣۶۴ )

کارشناس ، مشاوره و صدور انواع بیمه نامه
 

۶۶٧٩٨١٨۴ - ۶۶٧٨٢٣١۶ - ۰٩١٢٣۵٨٨١٧۵


نمایندگی بیمه ایران – کد ۵٣۶۴ (حسینی) يكى از نمایندگان درجه یک و فعال شرکت بیمه ایران است که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در رشته های بیمه مسئولیت، مهندسی، باربری، مسافرتی، حوادث، آتش سوزی، اتومبیل، عمر و سرمایه گذاری آغاز نموده است. و در حال حاضر کلیه خدمات بیمه ای و به همراه ارائه خدمات مشاوره بیمه ای را به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی نیازمند خدمات بیمه ای،ارائه می دهد.
این نمایندگی در تلاش است خدمات خود را با استفاده از فناوری های مدرن مورد استفاده در بیمه و نیز به شکل مورد نظر مشتریان ارائه کند. این نمایندگی از نیروهای متخصص و توانمندی استفاده می کند و مردم داری و مشتری مداری را به عنوان فلسفه های اصلی کار خود برگزیده است.